O czym warto pamiętać

Kilka przydatnych rzeczy które odmienią Wasze zdjęcia.

 

Jako fotograf bardzo często zwracam szczególną uwagę na dodatki które towarzyszą Wam podczas tego najważniejszego dnia w Waszym życiu. Warto jednak pamiętać o kilku rzeczach które mogą stać sie dodatkową atrakcją nie tylko dla gości, ale także na zdjęciach które otrzymujecie. 
 
Pierwszą z nich są  białe gołębie jako symbol miłości, szczęścia i wierności cieszą się niezwykłą popularnością wśród nowożeńców, którzy chętnie wypuszczają je po ślubie aby przypieczętować przysięgę małżeńską. Zdjęciu ukazującym wypuszczanie gołębi przez Parę Młodą zawsze towarzyszy radość na ich twarzach.
 
 
Kolejną rzeczą są kolorowe konfetti, płatki róż, ryż...
Przyjęło się że to raczej świadkowie powinni zajmować się tego typu rzeczami organizacyjnymi i to właśnie oni powinni zagwarantować takie dodatki na Waszym ślubie. Niestety jak to w życiu bywa oni również mają sporo na głowie i czasami zdarza się że o tym zapomną. 
Warto abyście monitorowali to, lub wyznaczyli na miesiąc przed ślubem osobę odpowiedzialna za to. 
Korzyść - zdjęcie wychodzącej Pary Młodej której towarzysza goście i cała masa kolorowych konfetti oraz płatek róż. 
Przy tego typu zdjęciach bardzo fajnie wyglądają ujęcia gdy całość jest wzbogacona o ryż (zostawia on ciekawy efekt - smugę), niestety minusem jest wyciąganie na przyjęciu w pokoju hotelowym ziarenek ryżu z sukni. Zamiast ryżu można wykorzystać bańki mydlane, które mozna kupić za niewielkie pieniądze (koniecznie zasilane bateriami gdyż goście raczej nie będą mieli siły przez 15 min. dmuchać w bańki).
Nie zapomnijcie przed uroczystością rozdać gadżetów wybranym gościom.
 
 
 
Konfetti na pierwszy taniec.
Ciekawy dodatek  podczas pierwszego tańca, doskonale wkomponują się tutaj banki, które będziecie jeszcze mieli z kościoła.
 
 
Przygotowując wesele, warto także wziąć wziąć  pod uwagę lampiony, które rozdane gościom i puszczone (oczywiście na zewnątrz) ciekawie urozmaicą  im zabawę.
Lecące lampiony tworzą niesamowity widok. Będzie to również okazja do zrobienia pięknych fotografii i ujęć video, a goście będą oczarowani efektem - jaki dają lampiony szczęścia. Lampiony zazwyczaj wykonane są z niepalnego papieru ryżowego oraz bambusowego korpusu. Pod wpływem ognia powietrze w lampionie nagrzewa się i unosi go w górę lampion ku niebu  sprawiając, że Wasza uroczystość będzie naprawdę wyjątkowa.
 
 

 

Powrót do bloga