Referencje

 • Bardzo dziękujemy Łukaszowi za fenomenalne zdjęcia, które będą dla nas pamiątką do końca życia (piękną pamiątką!). Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że nie będziemy żałować decyzji o wyborze fotografa - profesjonalny, pełen pasji człowiek, który przykłada się do każdego zdjęcia z wielkim zaangażowaniem. Poczucie humoru i osobowość Łukasza pomaga w rozładowaniu stresu w tym wyjątkowym dniu. Sesja plenerowa to sama przyjemność i wspaniała przygoda, której nie zapomnimy nigdy - pełno śmiechu, setki kilometrów i nie przespana noc- dla takich zdjęć było warto ! Wyobraźnia i kreatywność Łukasza nie ma końca, czego efektem są różnorodne i piękne zdjęcia. Nasz album jest bardzo obszerny ponieważ ciężko nam było zrezygnować z zaproponowanych przez Łukasza zdjęć i wyszło łączenie 35 stron pełnych miłości i wzruszeń.... Dzięki Łuki

  Dorota i Bartek 23 lipca 2016
 • Chcemy bardzo podziękować Łukaszowi za wspaniale wykonane zdjęcia z Naszego Ślubu oraz sesji , zdjęcia są przepiękne. Jesteśmy zachwyceni współpracą i najwyższą jakością jego pracy .! A zdjęcia są niepowtarzalne, fenomenalne, takie że aż chce się znowu do nich wracać.!! Łukasza osobowość i świetne poczucie humoru rozładował nasz stres ..

  Sandra i Mateusz 24 czerwca 2016
 • Ten nigdy nie pożałuje, Kto na Łukasza się zdecyduje! :):):) Nie wiemy od czego zacząć.. jest tyyyyyyle rzeczy, które chcielibyśmy napisać o Łukaszu, a gdy przychodzi do pisania, to brakuje nam słów… Łukasz to fotograf idealny! Jest niesamowity, niezwykle utalentowany, kreatywny. Baczny obserwator i łowca wszystkich ważnych, niepowtarzalnych emocji i momentów. Z daleka widać, że KOCHA, TO CO ROBI! Jest osobą nieziemsko sympatyczną, dysponuje ogromnymi pokładami energii i ma fantastyczne poczucie humoru. Podczas przygotowań, wesela i sesji wprowadza niezwykle swobodną atmosferę i zapewnia super zabawę. Dzięki Jego zaangażowaniu i umiejętnościom otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę z dnia naszego ślubu. Po prostu: MISTRZ NAD MISTRZAMI! NUMBER ONE! BEST OF THE BEST! :) Polecamy Łukasza wszystkim, z całego serca! I dajemy gwarancję, że tego wyboru na pewno nie pożałujecie. Łukaszu! Współpraca z Tobą to czysta przyjemność! Zdjęcia są piękne, wspaniałe, cudowne cały czas do nich zaglądamy i mamy przeczucie, że nigdy nam się nie znudzą. Wspomnienia z wesela – super! Wspomnienia z pleneru – bomba!(nocna podróż, wschód słońca, kupa śmiechu, mnóstwo dobrej energii, świetna zabawa, a nawet momenty grozy – you know ;D ) Mamy wielką nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja się spotkać. Jeszcze raz wielkimi literami D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y!!! Do następnego… :):):)

  Agata i Dawid 18 czerwca 2016
 • Właściwie nie ma słów, którymi moglibyśmy wyrazić nasz zachwyt nad pracą Łukasza :) Jest on profesjonalistą w każdym detalu. Swoimi pomysłami i radością do wykonywanego zawodu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Na sesji z Łukaszem razem z mężem czuliśmy się wyjątkowo :) Wybraliśmy go z polecenia i nie żałujemy :) To był nasz najlepszy wybór. Teraz my również drogą pantoflową dalej polecamy usługi Łukiego :) W kilku słowach możemy powiedzieć, że wizytówką Łukasza jest pełen profesjonalizm, mnóstwo pomysłów, wspaniałe zdjęcia z tego najpiękniejszego dnia w życiu. Przede wszystkim buduje on mega pozytywną atmosferę wokół nas :) Zdjęć jest taki ogrom, że wybór tych najlepszych do fotoksięgi stał się dla nas wyzwaniem :) Jesteśmy razem z mężem zachwyceni, że dzięki Łukaszowi mamy tak piękną pamiątkę. Nasze rodziny i przyjaciele również nie mogą wyrazić swojego zachwytu. W tej chwili fotoksięga w naszym domu ma honorowe miejsce. do którego często wracamy. Z całego serca jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy Łukasz :) Życzymy dalszych sukcesów zawodowych :) Szczerze polecamy przyszłym Parom Młodym wybór Łukasza, jeśli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia :)

  Milena i Kamil 11 czerwca 2016
 • Zdjęcia wszystkim bardzo się podobają. Rodzina , znajomi są pod wrażeniem. Album rewelacyjny. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu i dzięki Tobie możemy go zachować w pamięci na zawsze. Pozdrawiamy Agnieszka i Tomek

  Agnieszka i Tomasz 10 października 2015
 • Do wyboru Łukasza przekonał nas album innej pary. Duży z piękną okładką, a w środku mnóstwo cudownych zdjęć! Po pierwszym spotkaniu już wiedzieliśmy, że Nasz Dzień będzie wspaniale uwieczniony na zdjęciach i urozmaicony Jego śmiechem ☺ i nie pomyliliśmy się. Łukasz potrafił uspokoić i rozluźnić napiętą atmosferę. Pozytywną energią zarażał nie tylko Nas, jako Parę Młodą, ale także naszych spiętych Rodziców oraz wszystkich gości ☺ w kościele jak i na sali weselnej nie było Go w ogóle widać a zdjęć mamy tysiące ☺ a plener, hmmmm…. Nie do opisania- aż popłynęły parę razy łzy ze śmiechu ☺ Z czystym sumieniem będziemy Go polecać dalej ☺ Ala i Bartek- pozdrawiamy

  Alicja i Bartek Zapow. 12 września 2015
 • Długo zastanawialiśmy się jak za pomocą słów wyrazić nasze zadowolenie…..teraz jestem pewna, że nie ma takich słów. Wybór Łukasza był strzałem w 10 :) W kilku słowach…..pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i najpiękniejsze zdjęcia jakie każda Para Młoda mogła sobie wymarzyć. Łukasz nie tylko uwiecznił najpiękniejszy dzień w naszym życiu, ale przede wszystkim sprawił, że był on niezwykle bezstresowy. Oglądając portfolio na stronie internetowej marzyłam, by mieć takie piękne zdjęcia. I udało się:) Zdjęcia są tak piękne, że mieliśmy nie lada problem z wyborem tych do fotoksięgi. Zarówno My jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni jej wyglądem. Chcielibyśmy bardzo podziękować Łukaszowi i pogratulować ogromnego talentu :) Szczerze polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym, które chcą mieć wyjątkowe zdjęcia :)

  Angelika i Marcin 5 września 2015
 • Łukasz, na samym początku naprawdę strasznie Ci dziękujemy. Dziś kiedy próbujemy skleić kilka mądrych słów, które wyrażą naszą wdzięczność idzie nam to naprawdę opornie. I nie dlatego, że nie mamy co powiedzieć, tylko dlatego że oglądając naszą galerię, co chwila zaczynamy się śmiać, za chwilę zaczynamy płakać ze wzruszenia, a jeszcze za chwilę podnosimy wzrok ku niebu, dziękując Panu Bogu za siebie. I tak sobie myślimy, że to o to chodzi w fotografii, że dzięki Tobie możemy te najpiękniejsze chwile mieć każdego dnia przed oczami. Po zamknięciu oczu widziałam jak mój narzeczony idzie do mnie z bukietem i widzi mnie pierwszy raz w sukni, myślałam że jego wzrok i wyraz twarzy zachowam tylko w sercu, po czym dajesz nam zdjęcia, a ja widzę dokładnie ten sam obraz. Jak to możliwie? Dla mnie to magia- a po ciuchu dodaję, ze mistrzostwo w Twoim ręku. Dziękujemy Ci, że tak jak do końca naszego życia w uszach będziemy słyszeć słowa przysięgi i melodię Bee Gees’ów, tak dzięki Tobie będziemy widzieć nasze uczucia i emocję w tym najpiękniejszym dla nas dniu. Każde ujęcie ma dla nas taka magię i moc, że łzy same napływają do oczu. Ansel Adams powiedział kiedyś „dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon”, co zatem mamy Ci powiedzieć- jesteś najlepszy! Uwielbiamy Twoje zdjęcia, ba Ciebie też uwielbiamy! Polecamy z całego serca!

  Paulina i Marek 29 sierpnia 2015
 • ...BYŁO FANTASTYCZNIE! Łuki spędził z nami cały najważniejszy dzień naszego życia, mimo to był bardzo dyskretny i nie czuliśmy się jak celebryci sćigani przez papparatzi ;) Uchwycił niesamowite momenty ślubu i wesela. Plener z kolei był niesamowitą przygodą (polały się nawet łzy - ze śmiechu). Łuki ma głowę pełną błyskotliwych pomysłów, jest też otwarty na propozycje. Gdy pierwszy raz obejrzeliśmy zdjęcia cieszyliśmy się i śmialiśmy jak małe dzieci, po chwili znów wzruszaliśmy się. Dziś nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy wybrać innego Fotografa i dzielić te wspaniałe momenty z kimś innym niż Łukasz. Otrzymaliśmy od Niego najpiękniejszą pamiątkę, jaką można sobie wymarzyć - wspomnienia uchwycone na zdjęciach. Żałujemy tylko, że nie będziemy mogli tego powtórzyć;) Pozdrawiamy serdecznie, Agata i Tomek"

  Agata i Tomek 15 sierpnia 2015
 • Łukasz to osoba, dla której ważny jest człowiek, a nie pieniądze. Niewątpliwie z pośród osób obsługujących nasz wyjątkowy dzień Łukasz był NUMBER ONE. Super ujęcia, fantastyczna atmosfera to dla niego priorytet. Oglądając zdjęcia usta same uśmiechają się od ucha do ucha, ale jednocześnie pozostaje żal, że to tylko raz…. W stosunku do naszej pary wykazał się anielską cierpliwością ( Bóg raczy wiedzieć skąd ją brał). Sesja kilku godzinna to nie problem…nasza trwała „tylko” do 1 w nocy, a on dzielnie zniósł jej trudy bez grymasu na twarzy. Łukasz dzięki za super foty, niezapomnianą przygodę i optymizm którym zarażasz.

  Magda i Szymon 8 sierpnia 2015
 • Wybór fotografa to nie lada wyzwanie...można przeglądać tysiące stron i nic, żadne zdjęcie nie ma tego "czegoś" i tak też było z nami. Aż do momentu spotkania Łukasza... człowieka z pasją. Sesja była prawdziwą przygodą a zdjęcia efektem spontanicznych pomysłów zarówno Łukiego jak i naszych:) Szukaliśmy fotografa kreatywnego, który potrafiłby nieszablonowo uchwycić najpiękniejszy moment w naszym życiu, no i się udało:) trafiliśmy w dziesiątkę:) a zdjęcia?...to po prostu cuda...zresztą co tu dużo mówić, wystarczy popatrzeć:) Dziękujemy i gorąco polecamy:)

  Alicja i Rafał 1 sierpnia 2015
 • Wybór fotografa na ślub to ważna decyzja, dlatego dość długo zastanwiałam się kto byłby tym idealnym fotografem, który okazałby się profesjonalistą, mówił płynnie po angielsku (mój mąż jest obcokrajowcem) i który miałby duże poczucie humoru. Wybór padł na Łukasza. Poleciła mi go moja koleżanka mówiąc że na pewno się nie zawiodę. I tak się stało. Współpraca z nim była bardzo owocna- super zdjęcia, super atmosfera na weselu i co najważniejsze mało stresu. Wiedziałam, że możemy mu zaufać. Z Łukaszem spędziliśmy dwa dni podczac których rozbawiał nas, robił nam super zdjęcia i sprawiał że delektowaliśmy się naszym ważnym dniem. Jego profesjonalne podejście oraz duże doświadczenie zaowocowało wspaniałymi zdjęciami. Jedyny problem z jakim się spotkalam była selekcja zdjęć, ponieważ każde z nich było boskie, a ilość miejsc w księdze niestety ograniczona. Dodam, że mój mąż, który nie znosi być fotografowany również bardzo miło wspominia współpracę z Łukaszem i dzięki jego ciekawej osobowości i profesjonalizmowi czuł się bardzo dobrze a ten dzień wspomina z sentymentem. Bardzo polecamy Łukasza każdemu.

  Paulina i Christian 27 czerwca 2015
 • Sporo czasu zajęło nam znalezienie fotografa, który towarzyszyłby nam w tym wyjątkowym dniu. Na Łukasza trafiliśmy poprzez Jego stronę internetową. Po obejrzeniu zdjęć wykonanych przez Niego padła decyzja, że to właśnie On zostanie naszym fotografem. I powiemy jedno- ani przez chwilę nie żałowaliśmy tej decyzji. Z Łukaszem współpracowało się nam świetnie. Mimo iż mieszkamy za granicą nie było problemu z kontaktem i dopracowaniu wszystkich szczegółów. Dzięki Łukaszowi nasz dzień był naprawdę wyjątkowy. Jest On osobą, która zaraża swoją pozytywną energią :) w głowie posiada pełno pomysłów aby każde zrobione przez Niego zdjęcie było niepowtarzalne. Sesja z Łukaszem była po prostu czystą przyjemnością i super spędzonym czasem. Żałujemy, że to tylko jeden dzień, który tak szybko minął, ale pamiątka w postaci foto-księgi, którą zrobił dla nas Łukasz jest po prostu cudowna. Oglądaliśmy ją już wiele razy i za każdym razem robi takie samo wrażenie. Z czystym sumieniem możemy polecić Łukasza każdemu kto zastanawia się w wyborze fotografa. Jest On profesjonalistą w każdym calu, a do tego nie ma mowy aby się przy Nim nudzić. Łuki jeszcze raz chcielibyśmy Ci podziękować, że byłeś z nami w tym szczególnym dla nas dniu i że dzięki Tobie mamy zachowane wspomnienia w postaci zdjęć na całe życie. Pozdrawiamy Karolina i Artur :)

  Karolina i Artur 20 czerwca 2015
 • Zdjęcia nudne, sztampowe, bez polotu, wyreżyserowane od początku do końca również z wielkością uśmiechu, a miejsca na plener takie jak wszędzie. TEGO ZDECYDOWANIE U ŁUKASZA NIE DOŚWIADCZYCIE. Jest po prostu Mistrzem, Czarodziejem 
i Profesjonalistą w swoim fachu, od początku traktując Parę i ich dzień jako nowe wyzwanie a nie „kolejną uroczystość”. Jego poczucie humoru i wewnętrzna radość z tego co robi emanuje na wszystkich dookoła, dzięki czemu pomaga rozładować stres, który towarzyszy Młodym w tym dniu. Swoją pracę wykonuje subtelnie, z wyczuciem, czasami niezauważalnie. Sesja zdjęciowa z Łukaszem to jedna wielka przygoda. Ma głowę pełną pomysłów a przy tym jest otwarty na sugestie. Nigdy do końca nie wiadomo, co zdarzy się za chwilę – potrafi zaskoczyć ☺ A co do samych zdjęć, to po prostu mają w sobie „TO COŚ” – magię, dzięki której są po prostu niezwykłe i niepowtarzalne. Zresztą wejdźcie w galerię i zobaczcie sami… Jeśli jeszcze nie macie fotografa, to się dłużej nie zastanawiajcie i dzwońcie do Łukasza. Jeśli akurat będzie miał zajęty termin – przełóżcie ślub! Łukasz, dziękujemy Ci za poświęcony czas i za serce, które włożyłeś w pracę, aby nasze zdjęcia były niezwykłą pamiątką na całe życie. Pozdrawiamy gorąco – Ola i Łukasz. P.S. Do góry nie polecisz! ☺

  Ola i Łukasz 6 czerwca 2015
 • "Ślub to niebywała ilość różnych emocji. To najpiękniejsze chwile w życiu każdego człowieka, które magia fotografii potrafi ocalić od zapomnienia. Jest wielu fotografów, którzy potrafią robić zdjęcia, ale ilu jest takich, którzy potrafią czarować..?" Nam na szczęscie udało się odnaleźś prawdziwego czarodzieja obiektywu - Łukasza. Jest on pasjonatem fotografii i prawdziwym profesjonalistą, który chwyta chwile, jest pośród ludzi i uwiecznia każdy moment ich szczęścia. A współpraca z nim to spontaniczność, radość, a przede wszystkim świetna zabawa. P.S. Jeśli szukacie wymarzonego fotografa to lepiej nie mogliście trafić. Dziękujemy, Gorąco polecamy i Serdecznie pozdrawiamy- Asia i Przemek

  Asia i Przemek 23 maja 2015
 • Jednym z najpiękniejszych prezentów jakie otrzymaliśmy od losu było spotkanie Łukasza. To człowiek z prawdziwą pasją, który całe serce wkłada w to, co robi. Dzięki temu wykonane przez niego zdjęcia, naszym skromnym zdaniem, stają się dziełami sztuki. Za każdym razem, gdy przeglądamy foto-księgę zachwycamy się nią na nowo. To wspaniała pamiątka, która do końca życia będzie nas wzruszać i przypominać nasz niezwykły ślub. Łukaszu! Dziękujemy Ci za Twój optymizm i dobre rady, które rozładowały całe towarzyszące nam w tym dniu napięcie. Oczarowałeś nas i naszą rodzinę, co chyba najlepiej pokazuje, jak świetnie wykonujesz swą pracę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że żadne słowa nie są w stanie opisać, jak bardzo jesteśmy Ci wdzięczni za to, co dla nas zrobiłeś. Mimo to dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy Ci, byś jak najdłużej robił to, co robisz, bo jesteś prawdziwym mistrzem w swoim fachu. Agnieszka i Jakub

  Agnieszka i Jakub 25 kwietnia 2015
 • Na początku chcielibyśmy podziękować za świetną pamiątkę!! Kontakt z Łukaszem przed, w trakcie, jak i po - pełen profesjonalizm. Nawet na banalne pytania znajdowały się odpowiedzi :) W sumie kto pyta nie błądzi - a to jest najważniejsze. Ślub - jeden taki dzień w życiu i jeżeli chcecie go przeżyć w mniejszym stresie to całym sercem polecamy Łukasza. Podpowie, ustawi, szepnie do ucha - jest tam gdzie ma być. A gdyby jednak coś nie wychodziło to Photoshop zawsze pomoże ;) także nie ma rzeczy niemożliwych!! Polecamy i dziękujemy - Monika i Marek

  Monika i Marek 4 października 2014
 • Jednym z najlepszych wyborów było właśnie wybranie Łukasza. Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy i polecamy. Ania i Jarek

  Ania i Jarek 27 września 2014
 • Serdecznie dziękujemy za wspaniałą fotoksięgę, która już zawsze będzie przypominała nam te wspaniałe chwile. Łukaszu jesteś mistrzem w uchwyceniu tego, co piękne. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i talentu.Z całego serca dziękuję za Twoje podejście do nas w dniu ślubu, potrafisz rozładować emocje i uspokoić zdenerwowaną Parę Młodą. Swoim optymizmem zarażasz ludzi i sprawiasz, że wszyscy uwielbiają przebywać w Twoim towarzystwie. Praca z Tobą to świetna zabawa,a zdjęcia plenerowe były dla nas przyjemnością, tak że po całym dniu nie czuliśmy zmęczenia. Każdy, kto ogląda Twoją pracę wzdycha z zachwytu, a nam jest niezmiernie miło, kiedy słyszymy same pozytywne opinie. Już zawsze i tylko z Tobą będziemy chcieli uwieczniać nasze najważniejsze chwile w życiu. Bardzo, bardzo dziękujemy i z pewnością będziemy Cię polecać wszystkim znajomym, więc jeszcze nie raz spotkamy się na ślubie. Kasia i Zbyszek

  Kasia i Zbyszek 6 września 2014
 • Długo się zbieraliśmy, aby usiąść i napisać te kilka słów...Trudno to opisać słowami... Jak wspominam "TEN" dzień przychodzą mi do głowy słowa: miłość, radość, wzruszenie, lekki stres, mega pozytywne emocje...i jak patrze na zdjęcia to co?? Wszystko to jest oddane na każdym z nich... niesamowite wyczucie chwili :) Współpraca z Łukaszem była dla nas czystą przyjemnością, ujął nas nie tylko swoim profesjonalizmem, ale również pogodą ducha i wyjątkową umiejętnością zjednywania sobie ludzi. W tym wyjątkowym dla nas dniu Łukasz był nie tylko fotografem ale i przyjazną duszą która potrafiła nas rozluźnić w momencie stresu ;) A sesja zdjęciowa...?? ahhhhh szalony, pełen energii i emocji dzień! hmmm kiedy powtórka ;) ?? Zależało nam aby sesja była subtelna, romantyczna ale i z jajem :) i TAK BYŁO!! Pozostaje mi tylko podziękować -wujkowi GOOGLE, że skrzyżował nasze losy z Łukaszem -no i samemu Łukaszowi za "TO" co zrobił wielki ukłon!! Agata&Micha;ł

  Agata i Michał 30 sierpnia 2014
 • To był nasz najlepszy fotograf, jakiego tylko mogliśmy sobie wymarzyć!!!:):) Spełniał nawet największe oczekiwania. Zawsze do dyspozycji, profesjonalny, uczciwy, wiarygodny. Przy nim naprawdę świetnie się bawiliśmy, tych chwil na pewno nie zapomnimy do końca życia!:) Przy nim czuliśmy się bardzo swobodnie, nawet sesja w plenerze nie sprawiała nam problemu. Potrafi rozluźnić atmosferę, kontakt z nim jest naprawdę świetny. Gdybyśmy mieli podjąć drugi raz tą samą decyzję, na 100% wybralibyśmy Marciniaka!!! heh jest genialny i fantastyczny, zostało nam tylko GORĄCO POLECAĆ!!! NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ!!! Nam została piękna pamiątka, do której będziemy często wracać i mieli piękne wspomnienia:)))) Jeszcze raz BARDZO MOCNO CI DZIĘKUJEMY!!! i gorąco pozdrawiamy!!! Co tu dużo pisać, jest po prostu NAJLEPSZY!!!, zdjęcia same o tym mówią. Szczerze zadowoleni Kasia i Krzysiu:)

  Kasia i Krzysztof 16 sierpnia 2014
 • Łukasz Marciniak to fotograf, który został wybrany z szerokiego grona osoób. To co przykuło naszą uwagę, to przede wszystkim niepowtarzalne i wyjątkowe zdjęcia. Każde z nich ma swój niepowtarzalny klimat. Każde zdjęcie wykonane przez Łukasza to nie tylko "zwykłe" zdjęcie jakich może być wiele. Śmiało mogę stwierdzić, że każde z nich to dzieło sztuki. Wiadomo, że dzień ślubu jest dla każdego z nas ogromnym przeżyciem. Dzięki Łukaszowi chociaż na chwilę udaje się zapomnieć o gigantycznym stresie. Zawsze uśmiechnięty i potrafiący w niezwykły sposób rozładować emocje. W tym co robi jest po prostu profesjonalistą. Nie dość, że robi przepiękne zdjęcia, to jeszcze jest duszą towarzystwa i oparciem dla innych. Nasza sesja w plenerze odbyła się w październiku. Piękny jesienny pejzaż dodatkowo wpłynął na jeszcze piękniejsze zdjęcia, które mieniły się różnymi odcieniami złotej, polskiej jesieni. Wraz z mężem wyobrażaliśmy sobie, że sesja jest kolejnym nudnym pozowaniem do zdjęć. Nic bardziej mylnego! Sesja trwała do późnego wieczora. Jednakże na naszych twarzach nie było widać zmęczenia. O stresie nie było żadnej mowy! Jedyne co można było zobaczyć to uśmiech na naszych twarzach. Gdy się widzi uśmiechniętego Łukasza, nie sposób samemu się nie śmiać. To jest chyba taki klucz do udanych zdjęć. Do dnia dzisiejszego otrzymujemy pytania od bliskich, kto był naszym fotografem. To niewątpliwie jest dowodem udanej pracy. Album ślubny, który otrzymaliśmy pewnie jeszcze długo będzie robił furorę. Wzięliśmy max ilość kart - 35. Uwierzcie, nie sposób wybrać ich mniej. Szkoda, że ten Wielki Dzień już za nami, a sesja ślubna jest tylko jedna. Jednakże myślę, że przy jakiejkolwiek najbliżej okazji wyboru fotografa - wybór będzie wiadomy! Wraz z mężem jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się spotkać na drodze nie tylko tak wspaniałego fotografa ale i człowieka. Gdyby było więcej takich ludzi z pasją i dobrocią w sercu świat były lepszy! Jeżeli zastanawiacie się, czy Łukasz Marciniak to dobry wybór - nie macie się nad czym zastanawiać! Jeszcze raz dziękujemy Ci Łukaszu za przepiękne wspomnienia i cudowną pamiątkę na długie lata!!!

  Ewelina i Maciej 9 sierpnia 2014
 • Jaki Fotograf na Wesele? Kto podoła Naszym oczekiwaniom? Kto trafi w Nasz gust? Kto da radę zrobić to COŚ co urzeknie każdego? Dobre pytania. Na każde z nich odpowiedzią jest ŁUKASZ!!! Człowiek który uwiecznił nasz Wielki Dzień na kartach Naszej Księgi . Łukasz to nie tylko zwykły fotograf to PRZYJACIEL który tworzy cos pięknego z sercem poświeceniem aby każdy był zadowolony. Stwarza On świetną atmosferę, optymizm który od Niego bije zaraża wszystkich czego efektem są bajeczne zdjęcia. Dzięki Niemu każdy czuje się swobodnie, potrafi zabić stres którego nie brakuje w tym Dniu. Uchwycić najpiękniejsze chwile to jego specjalność. Jesteśmy Bardzo zadowoleni z pracy Łukasza, tym bardziej gdy widzimy reakcję znajomych, gdy oglądają nasza Księgę, jest jedno Wielkie WOW!! Pozdrawiamy Mistrza Fotografii. Trzymaj się Przyjacielu!!!

  Patrycja i Adam 2 sierpnia 2014
 • Polecamy Łukasza całym sercem, bo zawsze nosi ze sobą worek świetnych pomysłów. Potrafi łączyć tradycję z nowoczesnością, szaleństwo z subtelnością, a do tego rozsiewa pozytywną energię i zaraża uśmiechem. Jest pomocny, cierpliwy i wytrzymały - podczas sesji ukąsiła Go osa, ale pomimo bólu zachował pełen profesjonalizm :) Łukaszu, dzięki Tobie dobre emocje tego wyjątkowego dla nas dnia zostały zapisane na zawsze. Bardzo dziękujemy Ci za to, że tak pięknie zatrzymałeś dla nas te niesamowite chwile. Zdecydowanie polecamy!

  Donata i Michał 5 lipca 2014
 • Fotograf z najwyższej półki . Świetny kontakt przed , po jak i w trakcie wesela. W jego pracy widać profesjonalizm idący w parze z dużym poczuciem humoru , dzięki czemu nasz najważniejszy jak do tej pory dzień w życiu przebiegł niemal bezstresowo J. Swoim podejściem i osobowością potrafi sprawić , że nawet osoby nieśmiałe (Bartek) nie zbyt dobrze czujące się przed obiektywem aparatu potrafią się odprężyć i wyluzować. Nie ma co owijać w bawełne SERDECZNIE POLECAMY. PS. Łukasz lubi pizze :D ŁUKI DZIĘKUJEMY I GORĄCO POZDRAWIAMY :)

  Iza i Bartek 28 czerwca 2014
 • Mistrz fotografii ślubnej we własnej osobie. Ślub organizowaliśmy w niecałe trzy miesiące, wybierając fotografa nie mieliśmy wątpliwości, była to pierwsza dopięta sprawa. Spotkanie dzień przed ślubem tylko upewniło nas w tym, że podjęliśmy słuszną decyzje. Profesjonalizm na całej linii. Podczas przygotowań do ślubu rozbawiał nie tylko mnie, Pannę Młodą, ale i obsługę salonu. Rozładował napięcie jakie towarzyszyło nam przed samą ceremonią. Wzbudził sympatie całej rodziny. Pytanie 'Skąd wzięliście takiego fotografa?' padało kilka razy podczas przyjęcia. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że Łukasz to po prostu pozytywny wariat. Sesja plenerowa? Bajka! Zero stresu, chociaż oboje myśleliśmy, że będzie nam towarzyszył. Rozmowy podczas podróży bezcenne. Nie było minuty ciszy. Łukasz jest naprawdę bardzo sympatycznym człowiekiem z pasją. Dzięki Niemu zdjęcia wzbudzają zachwyt nie tylko w rodzinie ale i w pracy, za granicą. Serce rośnie kiedy ludzie chwalą zdjęcia, kiedy widać zachwyt. Zawsze wyobrażaliśmy sobie sesję plenerową jako kilka poz i tyle. Tutaj nastąpiła niespodzianka. Nieźle nas wymęczył. Sesja w jeziorze była niezapomnianym przeżyciem. Jego śmiech jest zabójczy, wtedy nie sposób się nie śmiać. To Jego sprytny sposób na to żeby wywołać uśmiech do zdjęcia :) Przeglądając wszystkie zdjęcia, łapiemy się na tym, że nawet nie wiemy kiedy On zrobił te zdjęcia. Przed ślubem wystąpiły komplikacje natomiast w jednym z maili napisaliśmy Mu 'Jeśli chodzi o fotografa to wiemy, że wybraliśmy mistrza.', kiedy w końcu dostaliśmy księgę wiedzieliśmy, że nie były to słowa rzucane na wiatr. Ja, Panna Młoda, po ostatnich zdjęciach plenerowych miałam ochotę się rozpłakać, że więcej nie będziemy mieli przyjemności z Nim pracować. Sam fakt, że z 20 kart księgi zrobiło się 31 świadczy o jego niesamowitej pracy, dodamy tylko, że Łukasz nie robił zdjęć na przyjęciu, inaczej pewnie kart by nie starczyło. Nie jesteśmy w stanie wyrazić swojej wdzięczności wobec Łukasza, tutaj nie ma słów by opisać te dwa dni kiedy mieliśmy zaszczyt z Nim pracować. Polecamy z ręką na sercu. Lepszego fotografa jak i człowieka na uwiecznienie tych najważniejszych chwil w życiu obojga ludzi nie można wybrać. Dla samych zdjęć chciałoby się wziąć ślub jeszcze raz. Łukaszu, DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!

  Alicja i Adrian 21 czerwca 2014
 • Dzięki Łukaszowi, dzień 7 czerwca 2014 roku pozostanie niezapomniany i ciągle żywy, jakby trwał cały czas…wszystko za sprawą Jego niesamowitej osobowości i fantastycznych zdjęć. Potrafił uchwycić takie momenty, o których nie mieliśmy zielonego pojęcia oraz te chwile, na których zależało nam najbardziej. Podczas wesela jakby Go nie było, a jednak…pozostawił to co dla nas najcenniejsze – całą noc wspomnień. A sesja zdjęciowa w plenerze…brak słów. Nie podejrzewaliśmy siebie, że będziemy tacy wyluzowani i zdolni do takich szaleństw, a wszystko za sprawą osoby Łukasza, który nie pozwolił na choć sekundę nudy – to przy Nim jest po prostu NIEMOŻLIWE !!! Gdyby można to powtórzyć…. Pasja, Przebojowość i przede wszystkim Profesjonalizm, to Jego charakterystyczne cechy. Jeśli szukacie fotografa na Ślub – to tylko Łukasz Marciniak !!!

  Wioletta i Jacek 7 czerwca 2014
 • Kiedy szukaliśmy FOTOGRAFA, który uwieczni nasz najważniejszy, najpiękniejszy, najbardziej szczególny dzień w życiu - przejrzeliśmy całe mnóstwo prac, zdjęć, poszczególnych stron internetowych, aż w końcu trafiliśmy na NIEGO - przebojowego, sympatycznego chłopaka, dla którego, w kwestii ujęć, nie ma rzeczy niemożliwych. Już podczas przygotowań, potrafił rozładować unoszące się w powietrzu napięcie, dzięki czemu na zdjęciach zamiast stresu, widać nasze szczęśliwe uśmiechy. Podczas wesela - niewidoczny, potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu i chwili, by uwiecznić emanującą od wszystkich gości radość. Plener - mistrzostwo świata!!! Cały dzień pracy w 30 st. upale - dla Łukasza to żaden problem. Znalazł nam m.in. miejsce z cudownymi makami:) Odbiór zdjęć - wielkie WOOOOOOOOW!!!! Wspaniale opracowana graficznie fotoksięga, tysiące zdjęć na płytach, nie banalnie uchwycone momenty - w kilku słowach: cudowna, sentymentalna pamiątka na całe życie. Co do Łukasza - profesjonalista pod każdym względem, przebojowa osobowość, człowiek, który w jeden wieczór zaskarbił sobie sympatię całej rodziny:) Łukasz, DZIĘKUJEMY!!!!

  Ania i Łukasz 31 maja 2014
 • Bardzo dobry fotograf ! Profesjonalizm i zaangażowanie promieniują od niego ! :) Przy tym jest bardzo serdeczny i miły ! rozluźnia atmosferę, można się "wyluzować" przy nim :) Każdy zachwala nasze zdjęcia i chce namiar na wykonawcę :) Z czystym sumieniem polecamy Łukasza :) Naprawdę warto ! :)

  Dominika i Piotr 24 maja 2014
 • Cóż można rzec...pasja, pełen profesjonalizm, zaangażowanie - to jego znaki rozpoznawcze. Łukasz jest fantastycznym fotografem, który potrafi uchwycić na zdjęciach najciekawsze i najbardziej wzruszające momenty, czym wzbudził nasz podziw. Nasze zdjęcia oglądamy z prawdziwą przyjemnością i zachwytem przeplatanym z nutką wzruszenia i sporą dawką śmiechu:) Poza tym Łukasz to po prostu super pozytywny gość, pełny optymizmu, pasji i niegasnącego humoru! Jeśli szukacie na Wasz ślub fotografa - rutyniarza, który będzie ciągle się koło Was kręcił, ustawiał i kreował sztuczne sytuacje to nie bierzcie Łukasza! Natomiast jeśli chcecie kogoś niesztampowego, pomysłowego, kto nie tylko zrobi najlepsze zdjęcia, ale też pracę z nim będziecie wspominać jako świetną zabawę i przygodę to już znaleźliście fotografa! Dzień ślubu jest tym dniem naszego życia, kiedy chciałoby się powiedzieć "trwaj chwilo, jesteś piękna". Ty tę chwilę uchwyciłeś na zdjęciu i dla nas ona nadal trwa... Za co jeszcze raz Wielkie Dzięki i Chapeau bas! Ps. Aaaaa, i Panowie odnaleźli wspólną pasję...fotografowanie!;)

  Karolina i Bartek 17 maja 2014
 • Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub to patrząc na zdjęcia Łukasza nie ma się chyba nad czym zastanawiać:) Jeżeli zależy Wam na pięknych zdjęciach oraz miłej współpracy i pełnym profesjonaliźmie to również nie macie nad czym się zastanawiać. Podczas ślubu i wesela Łukasz na każdym kroku dbał o to abyśmy czuli się swobodnie i aby nie absorbować nas swoją osobą a efekt jego pracy jest zdumiewający. Plener był wspaniałą zabawą. Szczerze polecamy i jak tylko będziemy potrzebowali fotografa to będzie nim tylko i wyłącznie Łukasz. Joanna i Rafał. P.S. Łukasz, dziękujemy bardzo za piękną pamiątkę tego wyjątkowego dla nas dnia.

  Asia i Rafał 20 września 2013
 • „Zdjęcia to wspomnienia, które dane są nam trzymać w dłoniach… A wspomnienia są jak zdjęcia, które trzymamy w sercu”. 14.09.2013 r. – Nasz Wyjątkowy dzień. Z perspektywy pomyśleć możemy: Co nam po tym Dniu pozostało? Tylko wspomnienia? Nie… Fantastyczna fotografia – wykonana przez utalentowanego Łukasza. Łukaszu … Dokonując wyboru fotografa zachwyciła Nas Twoja oryginalność i niestandardowość. Fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, pomysłowość oraz wspaniałą spontaniczność. Album, który otrzymaliśmy jest Najwspanialszą pamiątką tamtych chwil… Niepowtarzalnym błyskiem w Naszych oczach, wspomnieniem euforii, dobrej zabawy, uśmiechu na twarzy oraz wiecznie trwającego szczęścia! Dzięki Tobie zdjęcia z Naszego Ślubu wzbudziły wielkie zainteresowanie oraz zyskały ogromne uznanie w oczach Naszych najbliższych. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy !!! Olka i Bartek

  Ola i Bartek 14 września 2013
 • Jeden dzień i kilka godzin, a jednak setka niezapomnianych chwil-wrażeń i wzruszeń, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Są osoby, które począwszy od przygotowań przedślubnych poprzez uroczystość zaślubin i wesele, a skończywszy na plenerze towarzyszyły nam nieustannie – Łukasz. To właśnie On stworzył dla Nas wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, upamiętniając wszystkie chwile w przepięknych zdjęciach, które stały się dla nas bezcenne. Od początku widzieliśmy jego zaangażowanie, determinacje, spontaniczność i pomysłowość – cechy, które towarzyszyły mu podczas całej współpracy z Nami. Potrafił uchwycić wszystkich gości, jesteśmy zaskoczeni efektem końcowym. Zawsze będziemy wspominać nasz plener (od razu pojawia się uśmiech na twarzy) – podczas, którego Łukasz potrafił uchwycić i utrwalić nasze szaleństwo i nasze uczucia, mając przy tym miliony pomysłów i wizji. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Łukaszem, bo dzięki Niemu mamy fantastyczne wspomnienia, zawarte w rewelacyjnie wykonanej fotoksiędze ze zdjęciami, której otwarcie momentalnie wywołuje wzruszenie… Dziękujemy Łukaszu za współpracę z Tobą, za Twoje podejście do Nas i do fotografowania, które z całą pewnością jest Twoją pasją. Wszyscy, którzy poszukują fotografów z pasją i zamiłowaniem do tego co robią – już chyba wiedzą do kogo należy się zwrócić… Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY- jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za to co dla Nas zrobiłeś. Edyta i Łukasz

  Edyta i Łukasz 7 września 2013
 • Wszystko to określilibyśmy jakąś tajską masakrąąąą!;) Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wykonania prac naszego mentora! Takich ludzi jak On spotyka się naprawdę bardzo rzadko... Ewidentny pasjonata pod każdym względem... I to co nie zdarza się często - z ogromnym poczuciem humoru;) Spotkaliśmy wielu ludzi na swej drodze, ale takiego gościa jak On - nigdy! To po prostu istny Mistrz w swej branży! Sama w sobie podróż na sesję ślubną jest wyjątkową przygodą - te jego opowieści... Ajjj ile byśmy dali żeby przeżyć to raz jeszcze! Serdecznie pozdrawiamy i szczerze polecamy ;)

  Natalia i Tomasz 24 sierpnia 2013
 • "Do wyboru Łukasza przekonał nas album ślubny innej pary. Zrobił on na nas ogromne wrażenie. W tym momencie już wiedzieliśmy, że to własnie Łukasz musi być obecny przy nas w tym wyjatkowym dla nas dniu. I nie zawiedliśmy się.Towarzyszył nam od samych przygotowań i w każdej chwili mogliśmy liczyć na jego cenne wskazówki. Wiadomo, że w tym dniu stres jest nieodłącznym towarzyszem, jednak Łukasz potrafił w łatwy sposób rozluźnić atmosferę. Jego zdjęcia są naprawdę wyjątkowe i jak widać po komentarzach nie tylko my jesteśmy nimi zauroczeni. Jeżeli szukacie stuprocentowego profesjonalisty, to właśnie jesteście na jego stronie!!!"

  Anita i Grzegorz 10 sierpnia 2013
 • Nie ma co się rozpisywać…. Po prostu wykonałeś dla nas wspaniałą robotę. Potrafiłeś złapać w obiektywie te chwile, na których nam najbardziej zależało, w których widać nasze emocje, a Ty sam najlepiej widziałeś co w tak szczególnym dniu nam towarzyszyło. Wiemy to doskonale, że te zdjęcia oglądane przez nas i naszych bliskich za kilka lat będą pięknym wspomnieniem, czymś bezcennym i dzięki którym pewnie nie raz zakręci się nam łza w oku. A wszystko to w niezwykle miłej, wręcz przyjaznej atmosferze, okraszone dużą ilością dobrego humoru, który towarzyszył nam na każdym kroku. Łukasz dzięki Twojemu 100% zaangażowaniu jeszcze nigdy nie usłyszeliśmy tylu och och och i ach ach ach jakie świetne zdjęcia. Dziękujemy - Ilona i Kamil.

  Ilona i Kamil 3 sierpnia 2013
 • "Serdecznie polecamy Wszystkim przyszłym małżonkom skorzystanie z usług fotograficznych Łukasza. My jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszej współpracy jakimi są: pamiątkowa księga z pięknymi i dopracowanymi w każdym calu zdjęciami, oraz setki zdjęć w formie elektronicznej. Łukasz ma indywidualne podejście do klienta, bardzo angażuje się w pracę i poza tym, że fotografuje najważniejsze chwile naszego życia to także służy radą wsparciem czy też żartem – niezbędnym w stanie mocnego ślubnego stresu Wykazując niespożyte pokłady energii stworzył przepiękną pamiątkę naszego ślubu. To profesjonalista z wielką pasją do fotografowania oraz przemiła osoba." Jeszcze raz dziekujemy za piękne fotki, powodzenia i wszystkiego dobrego ! Natalia i Bartek

  Natalia i Bartek 27 lipca 2013
 • Prace Łukasza znamy od samego początku tzn. od pierwszego ślubu i pierwszego albumu, wiedzieliśmy jak się rozwijał i wzbogacał swój warsztat. Przypadkowo zdarzyło się, że kulminacja jego twórczości przypada akurat na nasz ślub i plener. Miło było współpracować z Łukaszem, mimo że trzeba było poświęcić na to cały dzień. Jednakże drugi raz taka okazja się nie trafi. Dzięki Łukaszowi mamy wspaniałe zdjęcia. Jest profesjonalistą w każdym calu, wie czego chce para młoda i potrafi ująć w obiektywie najlepszy moment. Jednym słowem polecamy! Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

  Gosia i Karol 13 lipca 2013
 • Jeżeli szukacie fotografa na ślub i trafiliście na tą stronę, nie musicie szukać dalej ;). Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Łukasza są przepiękne, bardzo podobają się zarówno nam, jak i wszystkim którzy je oglądali. Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać, to oczywiste, że wybralibyśmy Łukasza Marciniaka. Najlepszy fotograf jakiego można sobie wymarzyć.

  Milena i Sławek 22 czerwca 2013
 • Brak profesjonalizmu, brak poczucia humoru, słaby kontakt z parą młodą, niepunktualność, długi termin realizacji, brak pomysłu na zdjęcia, fotografie kiepskiej jakości... Negatywnych cech można by wymieniać jeszcze wiele... Jednak żadna z nich kompletnie nie dotyczy Łukasza Marciniaka!!! Jest on bowiem profesjonalistą w każdym calu, całym sercem i całym sobą oddany pracy, która jak widać po zdjęciach jest również jego największą pasją. Łukaszu dziękujemy za Te przepiękne zdjęcia i wspólnie spędzony czas. Dziękujemy też za cierpliwość do naszych motocyklowych przyjaciół. Jednocześnie przepraszamy za dym w Twoich płucach, kawałki gumy na obiektywie i samochodzie oraz spóźnialskich uczestników sesji plenerowej. Kończąc jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI zarówno od Nas jak i całej Wielkopolskiej Grupy Motocyklowej. Marta i Łukasz:)

  Marta i Łukasz 14 czerwca 2013
 • Zarówno podejście fotografa jak i wykonana usługa zasługują na pełen podziw. Rzadko kiedy trafia sie na człowieka z pasją i tak wielkim zaangażowaniem, jak właśnie Łukasz!Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak piękne, bajeczne i za tak wykonane zdjęcia wręcz profesjonalnie! Dzięki Łukaszowi-mamy niesamowite wspomnienia w Naszym albumie:) Możemy śmiało polecić takiego fotografa! Jeszcze raz serdeczenie Ci dziękujemy Łukaszu, że uświetniłeś Nam ten wyjątkowy dzień i życzymy Ci powodzenia!

  Marta i Michał 8 czerwca 2013
 • "Super podejście do pracy. Nastawienie na potrzeby klientów i oaza spokoju w tym całym zamieszaniu związanym ze ślubem i weselem. Bardzo polecam osobom, które tak jak Ja nie bardzo wiedziały czego tak właściwie oczekują od sesji poślubnej i jak dokładnie powinno to wyglądać. Łukasz to osoba bardzo otwarta i pełna ciekawych pomysłów, których - uwaga! -nie waha się realizować ;) Sesja odbyła się w mieście w którym mieszkamy i które wydawało Nam się całkiem dobrze znamy, a dzięki Fotografowi wylądowaliśmy w paru naprawdę egzotycznych miejscach, jak podwórko rodem z Portugalii, dzika plaża na końcu świata, a nawet amfiteatr pełen dzieci. Dziękujemy za tę podróż - świetnie się bawiliśmy" pozdrawiamy Monika i Krzysztof

  Monika i Krzysztof 25 maja 2013
 • Łukasz wykonuje zdjęcia bardzo profesjonalnie. Zdjęcia z wesela i sesji plenerowej są przepiękne i urzekające. Polecamy Łukasza każdej Parze poszukującej fotografa na wesele, naprawdę warto.

  Agnieszka i Michał 27 kwietnia 2013
 • Zanim wybraliśmy salę weselną i DJ, wiedzieliśmy dokładnie jakiego chcemy fotografa :) Łukaszu, z całego serca dziękujemy! Zdjęcia wyszły przepięknie i naturalnie. Album oraz reszta zdjęć wykonane są bardzo profesjonalnie. Możemy je oglądać bez końca! Łukasz uchwycił najważniejsze momenty, zawsze był tam, gdzie trzeba, a jednocześnie nie czuło się, że jest się pod jego zawsze czujnym okiem. Jest profesjonalistą, jego zdjęcia mają to "coś", przy nim czuliśmy się naprawdę swobodnie. Jego podejście do tematu, poczucie humoru i spokój bardzo dobrze na nas wpływały w tym stresującym dniu. Parafrazując Twoje słowa :) Wybierając Ciebie na naszego fotografa, wiedzieliśmy, że będą to nie tylko fantastyczne zdjęcia ale i doskonała zabawa.. Nie myliliśmy się. Lepszego fotografa nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Czekamy na następne rodzinne chwile… DZIĘKUJEMY i będziemy Ciebie polecać z czystym sumieniem! Monika i Michał

  Monika i Michał 5 stycznia 2013
 • Na Łukasza trafiliśmy zupełnie przypadkowo i już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to był strzał w dziesiątkę. Współpraca z nim to sama przyjemność, to fotograf przez którego przemawia pasja i miłość do tego co robi. Świetnie potrafi rozluźnić atmosferę, uchwycić moment, zatrzymać chwile w obiektywie. Dzięki czemu fotografie są piękne, naturalne, wiadać na nich prawdziwe emocje, momenty wzruszenia i radości. Oglądaliśmy nasze zdjęcia już wiele razy i za każdym razem zachwycają tak samo. Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piękno chwil. A fotograf? Niezwykle miły i sympatyczny, mający ogrom pomysłów na niezwykłe zdjęcia. Z czystym sumieniem polecamy Łukasza, jest on naprawdę wart tego, aby mu zaufać i oddać w jego ręce, uwiecznienie tych najważniejszych chwil w życiu. Dziękujemy i pozdrawiamy Aga i Tomek

  Agnieszka i Tomasz 27 października 2012
 • Sesja plenerowa to była dla nas niezwykła przyjemność i zabawa. Zdjęcia, które otrzymaliśmy są oryginalne i piękne, będą nam przypominać do końca życia tę cudowną chwilę naszego ślubu. Łukasz to charyzmatyczna, pogodna i kreatywna osoba, świetnie się z nim współpracowało. Pełen profesjonalizm i perfekcjonizm. Serdecznie polecamy!!!!

  Emilia i Waldemar 29 września 2012
 • Kiedy przed rokiem, poszukując fotografa ślubnego, natrafiłam na stronkę Łukasza Marciniaka pełna entuzjazmu zadzwoniłam do mojego Narzeczonego i już na wstępie zakomunikowałam mu: „Znalazłam nam fotografa!”. Paweł, który słynie ze swego krytycyzmu po wejściu na stronkę stwierdził z pełnym przekonaniem: „Faktycznie – bardzo artystyczne zdjęcia!”. Pamiętam, że obawialiśmy się dwóch rzeczy: braku wolnego terminu i tego, czy będzie nas stać na fotografa, który wykonuje tak nieszablonowe fotografie. Łukasz prędko rozwiał obie nasze obawy, a cena, jaką nam zaproponował za kompleksową usługę fotograficzną okazała się bardzo przystępna. Ponieważ ślub organizowaliśmy ponad 400 km od miejsca naszego zamieszkania i większość spraw byliśmy zmuszeni załatwić drogą telefoniczną bądź mailową – bardzo zależało nam na współpracy z osobami, które bez zwłoki odpisują na maile czy chętnie oddzwaniają, jeśli akurat w danej chwili nie mogą odebrać telefonu. Łukasz z całą pewnością należy do takich bardzo kontaktowych osób – zawsze chętnie i uprzejmie odpowiadał na wszelkie nasze pytania drogą mailową bądź telefoniczną. Jeszcze przed samym ślubem mieliśmy okazję spotkać się osobiście. Łukasz pokazał nam wówczas próbki swoich prac w postaci albumów i fotoksiążek, podzielił się z nami pomysłami na gadżety (bańki mydlane, confetti, płatki róż, żywe gołąbki), w które warto byłoby się zaopatrzyć, aby zdjęcia uczynić bardziej atrakcyjnymi, przestrzegał też przed najczęściej popełnianymi przez Młode Pary błędami. Jeśli chodzi o współpracę z Łukaszem już w dniu naszego ślubu i wesela to oceniamy ją z Mężem celująco. Łukasz wykonuje swoją pracę profesjonalnie, jest doskonale przygotowany (nie musicie się Państwo obawiać żadnych wpadek z jego strony, np. tego, że w którymś momencie rozładuje mu się bateria w aparacie), posiada najwyższej klasy sprzęt, jest jak rasowy reporter, któremu nie mają prawa umknąć żadne istotne wydarzenia, pracuje bardzo sprawnie, szybko, a przy tym w żaden sposób nie utrudnia gościom zabawy. Oprócz jego cech jako niezwykle pracowitego i utalentowanego fotografa należałoby jeszcze zwrócić uwagę na osobowość Łukasza. Jest to człowiek, którego po prostu nie da się nie lubić: emanuje radością, wprowadza taką atmosferę, że nawet osoby, które nie przepadają za byciem fotografowanymi czują się przed jego obiektywem naturalnie i radośnie, nie skąpi pochwał swoim modelom, co bardzo pomaga podczas wielogodzinnej sesji, jest przy tym niezwykle cierpliwy i skupiony na pracy. Wielkim atutem współpracy z Łukaszem jest także to, że możecie Państwo wybrać sobie dowolne miejsce na sesję zdjęciową, a Wasz fotograf pojedzie tam z Wami. My wybraliśmy Poznań, a Łukasz zgodził się, aby na trasie naszej wycieczko-sesji znalazły się różne niestandardowe, ale ważne dla nas punkty, jak np. księgarnia mojej Cioci. W dwóch słowach podsumowania: Łukasz wykonał dla nas bardzo dużo zdjęć, obrobił zdjęcia, które zostały wkomponowane w przepiękną fotoksiążkę nieprzypominającą swoim wyglądem tradycyjnego albumu, przygotował zestaw płytek, na których znalazły się wszystkie zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Czy polecamy Łukasza jako fotografa? To pytanie jest źle sformułowane. Proszę raczej się pośpieszyć i sprawdzić czy, aby na pewno ma wolny termin w dniu Waszego ślubu! Wdzięczni, Agnieszka i Paweł

  Agnieszka i Paweł 8 września 2012
 • Ten jeden dzień i ten jedyny fotograf, cofając sie w czasie wybrali byśmy ponownie Łukasza Marciniaka :) Profesjonalista w każdym calu, wprowadzający klimat nie do opisania, wkładający serce w to co robi, a efekty jego pracy mówią same za siebie ! Polecamy i pozdrawiamy :)

  Kinga i Mateusz 18 sierpnia 2012
 • Zastanawiamy się co napisać... Chyba po prostu DZIĘKUJEMY!! Uchwyciłeś to, czego sami nie mogliśmy i nie byliśmy w stanie zobaczyć podczas najważniejszego dla nas dnia. Plener okazał się strzałem w dziesiątkę! Realizacja naszych plenerowych planów i Twoich pomysłów zajęła nam co prawda dwa dni, ale pokazałeś, że czuliśmy się wyjątkowi mając dla nas tyle czasu, ile potrzebowaliśmy. Ująłeś nas nie tylko profesjonalizmem, ale i pogodą ducha oraz umiejętnością zjednywania sobie ludzi. Naprawdę przeżyliśmy wspaniałą przygodę, a oglądanie zdjęć jest okazją przywoływania naszych najwspanialszych wspomnień:) Pozdrawiamy, Agata i Szymek

  Agata i Szymon 21 lipca 2012
 • Wybór Łukasza na naszego fotografa ślubnego okazał się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalizm połączony z całkowitym zaangażowaniem i pasją. Cały czas wprowadzał miłą atmosferę, co ograniczało stres związany z najważniejszym dniem naszego życia. Pomysłowość, ale i otwartość Łukasza na nasze pomysły umożliwiły stworzenie nie tylko pięknych zdjęć, ale też cudownych wspomnień. Plener to była znakomita, ale i wycieńczająca przygoda. Mimo tego, warto było. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nasi goście oglądając album również nie kryli zachwytu nad umiejętnościami Łukasza. Zdecydowanie polecamy!!!

  Iwona i Bartek 14 lipca 2012
 • Polecamy wszystkim parom Łukasza jako fotografa ślubnego!Profesjonalne, piękne zdjęcia oddające atmosferę i klimat tej niezwykłej chwili!Gotowe zdjęcia dostaliśmy szybko, zarówno na płytach jak i w pięknym albumie, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata, którym już zdążyliśmy się pochwalić rodzinie i wielu znajomym. Bardzo fajna atmosfera podczas zdjęć w plenerze, fotograf otwarty na propozycje i pełen pomysłów na piękne ujęcia.

  Daria i Michał 7 lipca 2012
 • Ślub jest najpiękniejszym i wymarzonym dniem dla każdej kobiety. Powinno być idealnie i pięknie a najważniejsze pozostać we wspomnieniach na zawsze. Bardzo ważnym, jak nie najważniejszym w tej całej gonitwie jest znaleźć odpowiedniego fotografa aby te wszystkie chwile potrafił uchwycić - aby można było przenieść sie w czasie i znowu przeżywać to na nowo. Z radością dziś oglądam Nasze zdjęcia ze wzruszeniem, jak pięknie Łukasz potrafił uchwycić te chwile w bardzo profesjonalny sposób. Współpraca z Nim to prawdziwa przyjemność! Profesjonalnie podchodzi do swojej pasji:) Zawsze na wszystko przygotowany, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Poza tym jest bardzo sympatyczny i kontaktowy oraz dyskretny, co ułatwia współpracę. Jest otwarty na wszelkie propozycje, a jednocześnie sam potrafi być bardzo kreatywny. Prawdziwym darem jest umiejętność uchwycenia ludzkich emocji. Wtedy dopiero można mówić o sztuce. Jeśli dołożymy jeszcze do tego pasję i serce, to jest to już mistrzostwo. Chcielibyśmy Ci podziękować za uwiecznienie Naszego wyjątkowego dnia. Każde zdjęcie robiłeś z cząstką piękna i elegancji w sposób, że zapamiętamy je na całe życie!

  Alina i Przemek 9 czerwca 2012
 • Zabawa światłem, gra w kolory, oryginalność i wszystko to co pozwala na zawsze zapamiętać najpiękniejszy dzień w życiu Młodej Pary, oddają nasze zdjęcia ślubne zrobione przez Łukasza . Po tych kilkunastu miesiącach od magicznej daty, otwierając album przypomina nam się jak ten dzień był dla nas ważny. Ile przyniósł radości i dobrej zabawy ( również naszym gościom weselnym) Łukasza cechuje nie tylko wytrawne oko, które dostrzega to co dla innych jest niedostrzegalne, ale także kreatywność, niekonwencjonalność i perfekcjonizm. Tych cech nierzadko brakuje innym fotografom. Przede wszystkim działa tak jakby go nie było Przez całe wesele nie zauważyliśmy jego obecności- jest dyskretny i stylowy- a przecież o to właśnie chodzi;) by nie zastanawiać się przez cały czas jak się wyjdzie na zdjęciu i z której strony błyśnie lampa;)Dzięki współpracy z Łukaszem nasze zdjęcia ślubne są niepowtarzalne. Wyróżniają się na tle innych fotografii ślubnych. Zaskakują a przecież właśnie o to nam chodziło. Zdjęcia są wspaniałą pamiątką, której dziś można nam pozazdrościć. I jeszcze jedno – jest to naprawdę świetny człowiek Dlatego drodzy, przyszli małżonkowie… My nie żałujemy swojego wyboru i gorąco polecamy współpracę z Łukaszem. Magda i Łukasz

  Magda i Łukasz 10 września 2011
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Łukaszem. W każdym calu jest profesjonalistą i z pewnością jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, która kocha to co robi i robi to bardzo dobrze! Zdjęcia są doskonałe i za każdym razem uchwycony jest na nich wyjątkowy moment. Oglądanie albumu ślubnego daje nam wiele radości i przywołuje wiele wzruszających momentów wesela, dlatego też z czystym sumieniem możemy polecić usługi Łukasza każdemu!!!

  Monika i Kamil 2 lipca 2011
 • Otrzymaliśmy zdjęcia dokładnie takie jakie chcieliśmy,a nawet więcej! Zdjęcia podobają się wszystkim, a nam w szczególności. Szczególnie miło wspominamy sesję plenerową, która odbyła się w luźnej atmosferze. Wielość pomysłów, elastyczność i profesjonalizm!!! Polecamy!!!

  Marta i Krzysztof 9 października 2010
 • Posłużymy się tekstem piosenki, który odzwierciedla jego pasję. Ulotne chwile łapie jak fotka Życie nasze składa się z krótkich momentów Niczego nie przegapi Wszystkie je łapie Korzysta z talentu Przelewa go na papier Więc łapie chwile ulotne jak ulotka Ulotne chwile łapie jak fotka Zdjęcia są przepiękne ;) Dziękujemy. Paula i Łukasz

  Paula i Łukasz 28 sierpnia 2010
 • Łukasz to najlepszy fotograf ślubny jakiego można mieć w tym ważnym w życiu dniu. Bardzo spokojny i przemiły człowiek ma świetne pomysły jak zrobić tak przepiękne zdjęcia ślubne. Świetna atmosfera która towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej, cierpliwość oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć perfekcyjnie dopracowaną pamiątkę ślubu w każdym calu.

  Ewa i Piotr 7 sierpnia 2010
 • Nad wyborem fotografa do swej sesji ślubnej nie musiałam specjalnie długo się zastanawiać. W zasadzie wcale! Była to dla mnie sprawa tak oczywista jak oddychanie. Pracowałam z Panem Łukaszem przy kilku innych projektach, i z nikim innym współpraca nie była taką przyjemnością. Jest to szalenie miły, dobry i bardzo wyczulony na detal i piękno człowiek. Dodatkowo, jest niesamowicie sumienny i dokładny....przy tym kompletnie nie "gwiazdorski":) Praca...hmmm...nie praca, bo to czysta przyjemność, płynie z Nim bardzo lekko. Nie czuje się jak szybko upływa czas, i gdy zegar wybija godzinę końca...chce się jeszcze i jeszcze i jeszcze! Poleciłam Pana Marciniaka kilku moim znajomym , na ich Wielki dzień, i szczerze mi dziękowali, a mi było szalenie miło, bo to tak jakbym sama odbierała te gratulacje. Pamiętam też anegdotę z pewnego ślubu na którym byłam, jak Łukasz pożyczał swój pasek od spodni Panu Młodemu, bo w całym rozgardiaszu biedak zapomniał:) Śmiechu było całe mnóstwo!!! Więc....nie można się obejść bez Niego!!! Polecamy z całego Serca!!!!!

  Maggie i Paweł 22 maja 2009